Movies
Ratings
48
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Walk UpRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 4.5
In Our DayRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
In WaterRated ★ 3.0