Movies
Ratings
47
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Fright NightRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0