Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
 
Hide and SeekRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
PietaRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5