Movies
Ratings
1282
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
DropRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 1.5- BladesRated ★ 2.5
DogManRated ★ 2.5
Marui VideoRated ★ 1.0
StowawayRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
Ano Hana ga Saku Oka de Kimi to Mata DeaetaraRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Sea FeverRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
ShutterRated ★ 1.5