Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5