Titles you rated
BedevilledRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
EuroTripRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 2.5