Titles you rated
Time RenegadesRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
SullyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5