Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
HancockRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0