Movies
Ratings
711
Joe's ApartmentRated ★ 3.0
Mad GodRated ★ 4.0
Black Phone 2Rated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
Apt PupilRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Boy Kills WorldRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 1.5
CircleRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 4.0
The Final GirlsRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
The BlackeningRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5
The Wrong ParisRated ★ 3.5