Titles you rated
- 짱구는 못말려 9Rated ★ 3.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0