Titles you rated
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0