Titles you rated
ConfessionRated ★ 4.5
TumbleweedRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0