Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5