Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.5
Talentless NanaRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0- MBTI vs 사주Rated ★ 2.5
Evil GeniusRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0