Titles you rated
Deca-DenceRated ★ 3.5
The Law of UekiRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
One PieceRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0