Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
- 원주민 공포만화Rated ★ 3.0
Phantom Singer 2Rated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Carefree Travelers Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.0- Inside My MindRated ★ 4.0