Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5- Death ParadeRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0