Series
Ratings
54
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
You Season 4Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Young Royals Season 2Rated ★ 2.0
OutlanderRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0