Titles you rated
The Last DanceRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5