Movies
Ratings
84
AladdinRated ★ 5.0
The Purge: Election YearRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 0.5
ExtractionRated ★ 4.5- GravityRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0