Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0