Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 3.0
YolRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 2.0