Movies
Ratings
680
Troll FactoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
All We HadRated ★ 4.0
TallulahRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Swimming PoolRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 5.0
Our Souls at NightRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
Love at First SightRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0