Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5