Series
Ratings
51- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 3.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.5