Titles you rated
- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0