Series
Ratings
90
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Everything Sucks!Rated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 2.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0