Titles you rated
TriangleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0