Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Begin Again Open MicRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Begin Again ReunionRated ★ 4.0
Begin Again KoreaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0