Titles you rated
The ContactRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0