Titles you rated
CliffhangerRated ★ 3.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0