Movies
Ratings
53
TenetRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0