Series
Ratings
166
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Are You Human?Rated ★ 2.5
The Miracle We MetRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- Typhoon In That SummerRated ★ 2.0
Reunited WorldsRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 2.5