Titles you rated
 Heart Signal Season 4Rated ★ 1.5 Heart Signal Season 4Rated ★ 1.5
 Better Late Than SingleRated ★ 4.0 Better Late Than SingleRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.0
 SKY CastleRated ★ 3.0 SKY CastleRated ★ 3.0
 EncounterRated ★ 4.0 EncounterRated ★ 4.0
 Friends Season 1Rated ★ 4.0 Friends Season 1Rated ★ 4.0
 The School Nurse FilesRated ★ 3.5 The School Nurse FilesRated ★ 3.5
 Racket BoysRated ★ 3.0 Racket BoysRated ★ 3.0
- 신들린 연애Rated ★ 2.5
 Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0 Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
 Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5 Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
 Big Bet Season 2Rated ★ 3.0 Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
 Narco-SaintsRated ★ 2.5 Narco-SaintsRated ★ 2.5
 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
 Young Royals Season 3Rated ★ 3.5 Young Royals Season 3Rated ★ 3.5
 Birthcare CenterRated ★ 4.0 Birthcare CenterRated ★ 4.0
 Little WomenRated ★ 5.0 Little WomenRated ★ 5.0