Movies
Ratings
321
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 1.5
The OthersRated ★ 3.5