Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Radiant OfficeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5