Titles you rated
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.0
The Nokdu FlowerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5