Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0