Movies
Ratings
494
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The BrosRated ★ 3.0