Movies
Ratings
237
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0