Titles you rated
The BeekeeperRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5