Titles you rated
Tulsa King Season 3Rated ★ 3.5
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
BerlinRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0