Titles you rated
ForgottenRated ★ 0.5
BargainRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 0.5
Black WidowRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 0.5
Miss BaekRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Last ChildRated ★ 4.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 1.5