Movies
Ratings
115
Copying BeethovenRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0