Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0