Movies
Ratings
150
The King's SpeechRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
WildRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
In Good CompanyRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 2.5