Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Love Will Tear Us ApartRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0