Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HopelessRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
StillwaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
2 GunsRated ★ 3.5