Movies
Ratings
422
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The HighwaymenRated ★ 3.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Rough NightRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5