Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5